Hastane & Otellerde 200 Yıkamaya, Evlerde ise 350 Yıkamaya Kadar Dayanıklıdır.

Set İçeriği

Tek Kişilik Anti-Mite Set
  • 1 Adet Yatak Kılıfı: 100 x 200 x 20 cm
  • 1 Adet Yorgan Kılıfı: 160 x 220 cm
  • 1 Adet Yastık Kılıfı: 50 x 70 cm

 

Çift Kişilik Anti-Mite Set

  • 1 Adet Yatak Kılıfı: 160 x 200 x 20 cm
  • 1 Adet Yorgan Kılıfı: 200 x 220 cm
  • 2 Adet Yastık Kılıfı: 50 x 70 cm

MitePro Anti Alerjen Nevresim Setleri

Anti Allerjik Koruyucu Uyku Seti

Özellikleri

MitePro Anti Alerjik Uyku Setleri

MitePro  ev tozu akarı ( mite ) alerjisi olanlar için  yatak, yorgan ve yastıkta yaşamakta olan toz akarları alerjenlerinin dış ortama karışmasını engelleyici teknolojik niteliklere sahip olan kumaş ile üretilmiş koruyucu kılıftır.

MitePro dokunmamış kumaş üretiminde teknolojinin ulaştığı en son noktadır. Bu yüzden ECARF Sertifikası ile ödüllendirilmiş ülkemizde ilk ve tek  yatak kılıfıdır. MitePro toz akarı alerjisi olanlar için en ideal kumaştır. Almanya’da geri ödemesi yapılan Evolon kumaştan yapılmaktadır.

Nonwowen bir üründür. Yani örmesiz ve dokumasız bir kumaştır. Yüksek yoğunluktaki mikro sonsuz iplik yapısı nedeni ile alerjiye sebep olan toz akarlarına karşı en güçlü doğal bariyerdir. Herhangi bir kaplama veya kimyasal katkı maddesi içermez, alerji yapıcılara karşı bariyer özelliği içerir. Toz akarlarına ve alerjenlerine karşı korunmak isteyenler için idealdir. Hafif ve yumuşaktır. MitePro ter emme ve nem ayarlama özelliği sayesinde yüksek performans sağlar.

MitePro geçirimsizlik performansını kaybetmeden 40ºC’de defalarca yıkanabilir. Bu özelliği sayesinde 10 yıl süre ile kullanım garantilidir. 3 ayda bir yıkanabilir. Periyodik yıkamalarda ters çevrilerek yıkanmalıdır.

Yıkamada yumuşatıcı kullanılabilir. Ancak ürünün mite geçirmezlik özelliğinin devamı için ağartıcı içeren deterjanlar kullanılmamalıdır.

Belgeler

  • Ecarf, Iso 9001, Iso 14001